• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΕΤΩΝ PDF Εκτύπωση E-mail

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2012

· ΑΙΔΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Διοίκηση Επιχειρήσεων

· ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Τεχνολογία Τροφίμων

· ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Μαθηματικών

· ΒΑΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ψηφιακών Συστημάτων

· ΒΑΡΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ευελπιδων

· ΒΑΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ Πληροφορική τηλεπικοινωνιών

· ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Πλαστικών Τεχνών& Επιστημ. της Τέχνης

· ΒΑΧΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Φυσικής

· ΒΕΡΒΕΡΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΠΑΝΑΓ Παιδ/γικό Δημοτικής εκπ/σης

· ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Τεχνών Ήχου και Εικόνας

· ΓΙΑΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Πληροφορική

· ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Εμποροπλοιάρχων

· ΓΚΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Αυτοματισμού

· ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑΤεχνολογίας τροφίμων

· ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Διοίκηση Επιχειρήσεων

· ΔΡΑΚΙΔΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Επιστ.εκπ/σης στην προσχ. ηλικία

· ΕΥΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Πολ.εργων υποδομής

· ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Λογιστική

· ΖΟΥΡΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕνεργειακής τεχνολογίας

· ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Φυσικής

· ΚΑΔΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Μηχανικών Επιστήμης Υλικών

· ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Φυσικής

· ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Μηχ/κων πληρ/κων & Επικ/κων Συστημάτων

· ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Εμπορίας & Διαφήμισης

· ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Διοίκηση Επιχειρήσεων

· ΚΑΡΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ Νηπιαγωγών

· ΚΑΡΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠληρ/κης με εφαρμογές στη βιοιατρική

· ΚΕΚΕΜΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ηλεκτρολόγων μηχανικών & μηχανικών Υπολογιστών

· ΚΟΛΛΑ ΔΙΟΓΕΝΗΣ Πολιτικών έργων υποδομής

· ΚΟΡΑΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Πολ.δομικών έργων

· ΚΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μηχανολόγων & αεροναυπηγών μηχανικών

· ΚΟΥΡΝΗΣ ΤΑΣΟΣ Οικονομικό

· ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Διοίκησης επιχειρήσεων

· ΚΤΕΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ηλεκτρολόγων Μηχ/κών & Μηχ/κών υπολογιστών

· ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Οικονομικό Νομικής

· ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Επιστήμης Υπολογιστών

· ΛΙΟΛΙΟΥ ΚΕΛΛΥ Αγγλική Φιλολογία

· ΜΑΚΡΗ ΙΩΑΝΝΑ Χρηματοοικονομική & Τραπεζική διοικητική

· ΜΑΚΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Βιολογίας

· ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΖΩΗ Φιλολογίας

· ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΥΝ

· ΜΕΤΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Διοίκηση επιχειρήσεων

· ΜΗΤΡΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ Πληροφορικής & Επικοινωνιών

· ΜΙΧΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Στατιστικής & Ασφαλιστικής

· ΜΠΑΚΟΥΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Οικονομικής Επιστήμης

· ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣΠληροφορική & Τεχνολογία Υπολογιστών

· ΜΠΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Φιλολογία

· ΜΠΟΥΡΑΖΕΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ Επιστήμης Υπολογιστών

· ΝΤΙΝΤΑΤΗ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ Δημοσιογραφία

· ΝΤΟΒΊΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΦυτικής παραγωγής

· ΟΒΑΔΙΑ ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ Δημοσίων σχέσεων & Επικ/νιας

· ΠΑΓΑΝΙΤΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Νομική

· ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Μηχανολόγος Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Δικτύων

· ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΖΩΗ Φιλολογία

· ΠΑΣΒΑΝΤΙΔΗ ΑΛΚΗΣΤΗ Πληροφορική

· ΠΑΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ Στατιστικής Οικονομικού

· ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Νοσηλευτική

· ΠΕΤΑΧΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Μηχ.χωρ/ξιας Πολεοδ. & Περιφ/κης Αναπτ.

· ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Φυσικών Πόρων & Περιβάλλοντος

· ΠΟΥΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Νηπιαγωγών

· ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Εφαρμ.Πληρ/κης στη Διοίκηση & στην Οικονομία

· ΣΑΜΑΝΤΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑΠληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου

· ΣΑΜΑΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ζωικής Παραγωγής

· ΣΙΑΚΑΝΔΑΡΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Φυσικών Πόρων & Περιβάλλοντος

· ΣΚΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔιοίκηση Επιχειρήσεων

· ΣΜΥΡΝΑΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Λογοθεραπεία

· ΣΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Λαϊκής & Παραδοσιακής Μουσικής

· ΣΥΚΟΒΑΡΗ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ Οικονομικό

· ΤΑΡΛΑ ΑΝΝΑ Χημείας

· ΤΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ Εφαρμοσμένα Μαθηματικά

· ΤΖΑΒΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Τεχνολογία Τροφίμων

· ΤΖΗΜΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ Παιδαγωγικό

· ΤΡΙΓΩΝΗ ΕΛΕΝΗ Φυσικής

· ΤΣΑΓΚΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Πληροφορική

· ΤΣΑΛΛΑ ΕΛΕΝΗ Παιδ/κο προσχολικής εκπ/σης

· ΤΣΑΛΜΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ Εμπορίας & Διαφήμισης

· ΤΣΕΡΙΚΟΝ ΛΕΟΝΑΡΝΤΑυτοματισμού

· ΤΣΙΑΒΟΥ ΒΑΣΩ Γερμανική Φιλολογία

· ΤΣΙΓΚΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Πολιτικών Μηχ/κών

· ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Λογιστική

· ΦΕΓΓΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μηχ/κων Πληρ/κων & Επικ.κων Συστημάτων

· ΦΕΡΡΟ ΓΙΟΥΛΙΑΝ ΤΕΧΝ. Περιβ/ντος & Οικονομίας

· ΦΙΡΤΙΚΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Εφαρμοσμένων Μαθηματικών

· ΧΟΥΝΤΑΛΑ ΜΠΕΣΣΥ Στατιστικής & Αναλογιστικών –

Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών

· ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑΟικονομικών Επιστήμων

· ΧΡΥΣΑΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Μηχανολογία

· ΨΑΘΕΡΗ ΟΛΓΑ Εμπορίας & διαφήμισης

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2011

Καραγιάννης Κων/νος   ΙΑΤΡΙΚΗΣ

Σπανός Ευάγγελος   ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ

Ελληνικού Ελένη ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ

Παρούση-Παπαδοπούλου Αθηνά ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Σώτος Γιώργος   ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Τζοτζόκος Ραφαήλ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

Σιαδήμας Ιωάννης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

Χούμπας Νικόλαος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

Ενωτιάδης Νίκος ΗΛ/ΚΩΝ ΜΗΧ & ΜΗΧ ΥΠΟΛ/ΣΤΩΝ

Θεοφανόπουλος Ιωάννης ΜΗΧ/ΓΟΣ & ΜΗΧ ΥΠΟΛΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

Ιβανόβ Ιβελίν ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

Κολάκας Σταμάτης ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

Καράπα Κων/να ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ &ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

Kουφός   Παναγιώτης     ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡ/ΚΗ

Διάκου Ανίτα ΕΠΙΣΤ. ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ

Μήτρου Θεοδοσία ΕΦΑΡΜ.ΠΛΗΡ/ΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ

Ασίκου Γιάννης ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ

Κύριλλος Παναγιώτης   ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

Σιμιτζή Μαρία ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

Αγγελοπούλου Ζαχαρούλα ΑΓΡΟΤ. ΟΙΚΟΝ. & ΑΝΑΠΤ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ

Σμυρναίου Κατερίνα ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ

Κόβας Βασίλης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

Βαγενάς Λάμπρος   ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

Παλόγλου Γιάννης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

Ντόβολης Αλέξανδρος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΣΤΗΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ

Μαρτίνος Γιάννης ΕΦΑΡΜ.ΠΛΗΡ/ΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ

Μαζαρακίδη   Ελένη ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

Παπαγγελής Αλέξανδρος ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

Παπανικολάου Καλλιόπη ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ

Σιμιτζής Γιάννης ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Σαμαντούρα Ιωάννα   ΕΦ/ΝΩΝ ΜΑΘ/ΚΩΝ & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤ. Ε.Μ.Π

Κόντου Ελένη ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

Γρηγοριάδης Ζαφείρης ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

Φιλίππου Κωνσταντίνα ΧΗΜΕΙΑΣ

Βαλέρη Σοφία ΒΙΟΛΟΓΙΑ

Κατσαρός Μιχάλης ΦΥΣΙΚΗΣ

Λιάκος Γιάννης ΦΥΣΙΚΗΣ

Γιουλμπαξιώτης Αθανάσιος   ΦΥΣΙΚΗΣ

Αθηναίος Αλέξανδρος ΦΥΣΙΚΗ

Ανθόπουλος Ανδρέας ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Μπάρμπας Γιώργος ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

Σκλήρας Σπύρος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ/ΚΗΣ

Αναστασίου Στέλιος ΛΟΓΙΣΤ. & ΧΡΗΜ/ΙΚΗΣ

Γεροντάκη Σοφία ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ

Μπιώτη Μαρία ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩ/ΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Μακρή Παρασκευή   ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡ/ΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Κούτης Ανδρέας ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Σαμπάνης Αλέξανδρος   ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Γούναρης Γιώργος     ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Κύρλας Αντώνιος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Ντεγιάννης Γιώργος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Βασιλείου Γιάννης ΟΙΚΟΝ/ΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Μπαϊμπάκη Μαρία   ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

Ντούλτσα Μαρίνα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ

Ξυνογαλά Ελένη ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

Χρήστου Παναγιώτης   ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

Ψύχα Χριστίνα ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

Δεμερτζή           Πωλίνα ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ

Καπακτσή Βάϊα ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΔΙΑΧ/ΣΗ ΕΡΓΩΝ

Πετροπούλου Πελαγία ΣΜΥ-ΟΠΛΑ

Μαυρομμάτη Αλεξάνδρα ΑΞ.  ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

Μηλιώνης Γιώργος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

Σκούρος Δημήτρης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

Σακάρογλου Αικατερίνη ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

Νέγρης           Λάζαρος Α.Ε.Ν ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

Βέττας Θάνος Α.Ε.Ν ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

Σοφικίτης Ιωάννης     ΑΕΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

Τσαλκιτζή Κατερίνα ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ

Τσακλάνου Έυη   ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Σιμοπούλου Κατερίνα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ

Σκουμπρή Ανθούλα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ

Βελλή Στρατίνα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ

Κατσανά Βασιλική ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ

Παγώνη Σοφία ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ

Λίζου Στυλιανή ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

Παπαδιώτου Θεοδώρα ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

Κουτσαυλή Ευσταθία ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ

Συκοβάρης Γιάννης ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

Σωρόπουλος Κώστας ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Τεκίρδαγλης Αναστάσιος ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Κατσαρού Δέσποινα ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ



ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2010

1 Παπαδάκη Χριστίνα Ιατρική

2 Γιαννικοπούλου Φωτεινή Οδον/ικής

3 Μπούγα Δήμητρα Φαρμακευτικής

4 Αλεξάνδρου Χρυσοβαλάντου Νοσηλευτική

5 Αναστασίου Μαρίνα Βιολογίας

6 Μελετιάδης Ιωάννης Λογιστικής

7 Αρμούτη Ελένη Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας

8 Κτενά Ελισάβετ Αρχιτεκτόνων Μηχανικών

9 Καββάδης Κων/νος Ηλεκτρονικ. Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογ.

10 Ζωγράφος Απόστολος Ηλεκτρονικών Μηχανικών & Μηχ. Υπολογ.

11 Ψύχας Κων/νος Ηλεκτρονικών Μηχανικών & Μηχ. Υπολογ.

12 Κάργα Χριστίνα Χημικών Μηχανικών

13 Ντάσιος Μωραϊτης Νικόλαος Χημικών Μηχανικών

14 Πεταχτή Στυλιανή Μηχανικών Η/Υ Τηλεπικοινωνιών& Δικτύων

15 Γάτος Σταύρος Μηχανικών Πληροφοριάκων & Επικοινωνιακών Συστημάτων

16 Αντωνίου Εμμανουέλα Μηχανικών Υπολογ.& Πληροφορικής

17 Μπάου Ευαγγελία Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης

18 Σμυρναίος Ελευθέριος Μηχανικων Πληροφ. & Τηλεπικοινωνιών

19 Ζούση Δήμητρα Λογιστικής

20 Σιόλιας Κων/νος Γεωπονίας

21 Καλαβρής Αλέξανδρος Ψυχολογίας

22 Πασβαντίδης Γεώργιος Ψυχολογίας

23 Θέμελης Απόστολος Γεωπονίας

24 Δημητρίου Ηλιάς Φυτικής Παραγωγής

25 Παύλου Παναγιώτα Παιδαγωγικό Δημ. Εκπαίδευσης

26 Ροποτός Ιωάννης Φυσικής

27 Γωνιάδη Μαρία Φυσικής

28 Βρεττός Ειρηναίος Χημείας

29 Παπαγεωργίου Δήμος Λογιστικής

30 Στύλου Αγγελική Τεχνολογίας Τροφίμων

31 Κωτσακόπουλος Αθανάσιος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών

32 Ρήγκου Ευαγγελία Στατιστικής Οικονομικού Πανεπιστημίου

33 Τομίδης Χρυσοβαλάντης Στατιστικής & Αναλογιστικών

34 Βαλέρη Σοφία Μαθηματικών

35 Γιαννούτσου Βασιλική Μαθηματικών

36 Θεοδώρου Κυριάκος Ελληνική Φιλολογία

37 Χατζηνικολάου Αθανάσιος Φυσικής

38 Θάνος Νικόλαος Ναυτικών Δοκίμων (ΣΝΔ) Μάχιμοι Γεν. Σειρά

39 Λίολιος Δημήτριος Ναυτικών Δοκίμων (ΣΝΔ) Μάχιμοι Γεν. Σειρά

40 Παύλου Ευστάθιος Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ)- ΌΠΛΑ

41 Αρματωλός Δημήτριος Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας (Σ.Τ.Υ.Α)

42 Καράπα Κων/να Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας (Σ.Τ.Υ.Α)

43 Κουτσοδόντης Γεώργιος Αστυφυλάκων

44 Μπακούτης Χρυσοβαλάντης Αστυφυλάκων

45 Ξηραδάκης Νικόλαος Σχολή Μηχανικών Εμπορικού Ναυτικού

46 Σαμαρτζής Απόστολος Λογιστικής

47 Βαφειάδη Ευγενία -Αργυρούλα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού

48 Σμπρίνη Σταματία Επιστημών της Εκπ/σης και της Αγωγής στην προσχολική ηλικία

49 Ντεγιάννης Δημήτριος Επιστήμης Υπολογιστών

50 Κόλλια Μαρία Εφαρμ. Πληροφ. Στη Διοίκηση και στην οικονομία

51 Ζέρβα Βασιλεία Εφαρμοσμένης Πληροφορικής και Πολυμέσων

52 Μουργιάς Παναγιώτης Ηλ/κων Υπολογιστικών συστημάτων

53 Ταυρή Άρτεμης Επιχειρ. Σχεδιάσμου και Πληροφορικής Συστημάτων

54 Στέκα Μαρία Πληροφορικής

55 Πολυκαρπίδης Πολύκαρπος Πληροφορικής

56 Γκάτσος Κων/νος Πληροφορικής

57 Σιαφάκας Ευάγγελος Λογιστικής

58 Βάθης Λάμπρος Πληροφορικής και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης

59 Καθαροσπόρη Ειρήνη Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών

60 Χάνος Νίκος Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών

61 Γιαπλές Παναγιώτης Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών

62 Δούνα Αικατερίνη Τεχνολογιάς Πληροφορικής& Τηλεπικοινωνιών

63 Κυριάκου Αντωνία Βιβλιοθηκονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης

64 Χρυσάγης Εμμανουήλ Οχημάτων

65 Λέων Κων/νος Αυτοματισμού

66 Σπυρόπουλος Ιωάννης Ηλεκτρολογίας

67 Κρόκκος Κυριάκος Ηλεκτρολογίας

68 Ντόβολης Αλέξανδρος Ηλεκτρολογίας

69 Μεταξάς Ιωάννης-Δημήτριος Μηχανολογίας

70 Ανθόπουλος Ανδρέας Μηχανολογίας

71 Ελιστρίδης Χρήστος Ηλεκτρονικής

72 Παντζαρίδης Ιωάννης Ηλεκτρονικής

73 Βρεττού Ελένη Λογιστικής

74 Παπαθανάση Δήμητρα Τεχνολογίας Τροφίμων

75 Βάλβης Σταύρος Χρηματοοικονομικής & Ασφαλιστικής

76 Μαζαρακίδη Έλενα Χρηματοοικονομικής & Ασφαλιστικής

77 Χούσος Δημήτριος Χρηματοοικονομικής & Ελεγκτικής

78 Τρίκα Χριστίνα Δημοσιών Σχέσεων& Επικοινωνίας

79 Πατερίτσα Μαρία Χρηματοοικονομικών Εφαρμογών

80 Χατζηστάμου Ευαγγελία Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Οικονομικού Πανεπιστημίου

81 Αντωνίου Παρασκευή Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Οικονομικού Πανεπιστημίου

82 Μοίρα Νίκη Λογιστικής

83 Αντωνίου Ιωάννα Περίβαλλοντος Αιγαίου

84 Κούκουζα Αικατερίνη Μαιευτικής

85 Τσάλα Αναστασία Φυσικοθεραπείας

86 Αργυρίου Μυρτώ Λογοθεραπείας

87 Δημόγλου Κων/νος Πολ. Έργων Υποδομής

88 Αργυρίου Ζαχαρίας Τεχνολογίας Περιβάλλοντος& Οικολογίας

89 Μαντής Άρης Διαχείρηση Φυσικών Πόρων & Περιβάλλοντος

90 Ντόκος Αλέξανδρος Λογιστικής

91 Γιαννάκη Αλκηστη Τεχνολογιάς Τροφίμων

92 Τσαλκιτζή Αναστασία Φιλολογία

93 Σιβίλια Αγγελίκη Φιλολογία

94 Μάλλιαρη Παναγιώτα Τεχνολογίας Τροφίμων

95 Φαρμάκη Μαρία-Πετρούλα Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου

96 Μπαλαμπάνη Μαρία Οικονομικών Επιστημών

97 Λαθήρα Μαρία Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων

98 Λεοντάρης Βασίλης Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων

99 Παππάς Κων/νος Διοίκησης Επιχειρήσεων

100 Αναγνώστου Γεώργιος Διοίκησης Επιχειρήσεων

101 Κοτσομπού Σταυρούλα Διοίκησης Επιχειρήσεων

102 Καραμέτη Μαρίνα -Αικατερίνη Λογιστικής

103 Ντίνου Φωτεινή Διοίκησης Μονάδων Υγείας και Πρόνοιας

104 Παππάς Αχιλλέας Περιφερειακής Οικονομικής Ανάπτυξης

105 Κρητικού Ελένη Κοινωνιολογία

106 Κόρδη Σταυρούλα Θεολογίας

107 Κικίδη Νίκη Μαργαρίτα Κοινωνικής Θεολογίας

108 Φριτζέλας Αναστάσιος Κοινωνικής Θεολογίας

109 Τεκίρδαγλης Αναστάσιος Πρόγραμμα Εκκλησιαστικής Μουσικής &Ψαλτικής

110 Παλαιολόγος Γεώργιος Εφαρμ.Ξένων Γλωσσών στη Διοίκηση & στο Εμπόριο

111 Καραμούζας Ευστάθιος Ηλεκτρολογίας






ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2009

1 Μεταξάς Παναγιώτης Ιατρική

2 Παπαδάκης Δημήτρης Ιατρική

3 Κόκκος Λεωνίδας Ιατρική

4 Τσιολάκη Γεωργία-Μαρίνα Ιατρική

5 Βασιλείου Νίκος Φαρμακευτική ΣΣΑΣ

6 Μπαρώτα Ζαχαρούλα Βιολογία

7 Μαγιούφ Κωνσταντίνα Βιολογία

8 Σταματούκου Σταυρούλα Νομικής

9 Ρισκάκη Δανάη Νομικής

10 Καλαϊτζής Κωνσταντίνος Νομικής

11 Μαυρέλος Γιάννης Νομικής

12 Σμυρναίου Μαριάννα Νομικής

13 Τσουνής Νίκος Μηχανικός ΗΥ

14 Μπασούκος Ιωάννης Αρχιτεκτόνων

15 Τσιουράκακης Νίκος Πολ. Μηχανικός

16 Σμπρίνης Ανέστης ΣΜΑ

17 Τσίγκρος Νικόλαος ΣΜΑ

18 Φαρμάκη Μάρω Ευελπίδων

19 Μπακούτης Παναγιώτης Αξιωματικών Αστυνομίας

20 Σαμπάνης Σπύρος Οικονομίας ΣΣΑΣ

21 Καραμπέρη Φωτεινή Αγγλική Φιλολογία

22 Αθηναίου Ελένη Παιδαγωγικό

23 Ζούρμπα Μαρίνα Παιδαγωγικό

24 Παγανίτσα Ζωή Παιδαγωγικό

25 Ντιντάτη Χαρά-Χριστίνα Παιδαγωγικό

26 Γούναρη Σοφία Παιδαγωγικό

27 Κακάτσου Κωνσταντίνα Χημείας

28 Μορφούλη Χριστίνα Μαθηματικών

29 Αγγελοπούλου Μαρία Μαθηματικών

30 Χαλιώτη Σοφία Φυσικών

31 Καρρά Σταυρούλα Μαθηματικών

32 Χατζηστάμου Ευαγγελία-Ηλέκτρα Μάρκετινγκ

33 Στεφανής Δημήτριος Επικοινωνιολόγος

34 Στεργίου Μορφούλα Θεατρολογίας

35 Ελέζη Άννα Ψυχολογίας

36 Γλυκού Χαρούλα Φυσικής Αγωγής

37 Στουρνάρα Eυαγγελία Νηπιαγωγών

38 Σεπετζής Βασίλης Ευελπίδων

39 Κυτίνος Αντώνης Αστυφυλάκων

40 Ματσούκας Χάρης Αστυφυλάκων

41 Πατούλιας Νικόλαος Αστυφυλάκων

42 Παύλου Γεώργιος Αστυφυλάκων

43 Τσούκας Κωνσταντίνος Αστυφυλάκων

44 Βάθης Αναστάσιος ΣΤΥΑ

45 Αρματωλός Δημήτρης Διοίκηση Επιχειρήσεων

46 Πίσχινας Ευάγγελος Οικονομίας

47 Κουσκούτη Μαρία Χρηματοοικονομικά

48 Κανέλλου Αικατερίνη Οικονομίας

49 Καρατζά Σοφία Οικονομίας

50 Μητρολιού Φιλίτσα Λογιστικής

51 Κόσοβα Δωροθέα Επιχειρηματικού Σχεδιασμού

52 Παλόγου Παναγιώτα Ψυχολογίας

53 Κούκουρα Ελίνα Αρχαιολογία

54 Γκαλούφα Μαρία Αρχαιολογία

55 Ακριώτη Ευαγγελία Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδ

56 Φριτζέλας Αναστάσιος Μεσογειακών Σπουδών

57 Δαμιανού Βαρβάρα Δημόσια Διοίκηση

58 Θεοδώρου Κυριάκος Κοινωνιολογία

59 Θωμά Μαριάννα Κοινωνιολογία

60 Κωστάκη Ειρήνη Κοινωνιολογία

61 Μελετιάδη Ελένη Κοινωνιολογία

62 Γιαννούλη Χρυσούλα Κοινωνιολογία

63 Βολιώτη Ιωάννα Πολιτισμός

64 Ψωμά Χριστίνα Επικοινωνιολόγος

65 Τσιφτελή Χριστίνα Θεατρολογίας

66 Στεργίου Μορφούλα Θεατρολογίας

67 Ματσούκα Ασημίνα Νοσηκευτικής

68 Μπαρσάκη Χαρά Νοσηκευτικής

69 Βάθη Μαριλένα Νοσηλευτικής

70 Ντοχολιάν Ελένη Διαφήμισης

71 Ακριώτης Δημήτριος Διοίκησης Επιχειρήσεων

72 Πατουλιάς Ιωάννης Διοίκηση Επιχειρήσεων

73 Γκέκα Νικολέττα Λογιστικής

74 Βάβουρα Αλεξάνδρα Λογιστικής

75 Ορφανού Δήμητρα Λογιστικής

76 Φεφέκου Χριστίνα Μηχανικοί ΔΕ

77 Δεληγιώργης Σταύρος Μηχανικοί ΔΕ

78 Αδαμοπούλου Ειρήνη Μηχανικοί ΔΕ

79 Ακριβός Αθανάσιος Μηχανικοί ΔΕ

80 Μπασούκος Μάριος Μηχανικοί ΔΕ

81 Νάτσης Σπύρος Ηλεκτρολόγος

82 Νικηφόρος Βασίλης Αυτοματισμού

83 Κούκουζα Αικατερίνη ΑΣΠΑΙΤΕ

84 Σαχινλλή Μαρία Μουσικής

85 Τσιριγιώτη Λίνα Διαφήμισης

86 Γάτος Δημήτρης Μ. Περιβάλλον

87 Μήτρου Βασιλική Τεχνολογίας Τροφίμων

88 Ρετσίνης Χρήστος Τεχνολογίας Αεροσκαφών

89 Σακελλάρης Δημήτριος Πληροφορικής

90 Αντωνίου Νίκος Ηλεκτρονικής

91 Τομίδης Βαλεντίνος Ηλεκτρονικής

92 Αγγέλου Κώστας Ηλεκτρονικής

93 Χουντάλας Λάμπρος Πληροφορικής

94 Δαύλιας Ορέστης Μηχανικός ΗΥ

95 Τσούτσικας Δημήτρης Ηλεκτρολόγος

96 Δομέτιος Αγγελος Ηλεκτρολόγος

97 Δόνδωρος Ιωάννης Ηλεκτρολόγος

98 Δόσης Χρήστος Ηλεκτρολόγος

99 Λούλος Μανώλης Πληροφορικής

100 Μαμασούκας Γιώργος Ηλεκτρολόγος


ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2008

Αγγέλου Ιωάννης Γεωπονίας Θεσ/νίκης

Αγουρίδα Νικολέττα Οικονομικών Επιστημών Κρήτη

Αλεξάνδρου Πάνος Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών Λαμίας

Αλεξίδη Ιωάννα Επιχειρηματικού Σχεδιασμού και Πληροφοριακών συστημάτων Πάτρας

Αλεξίου Δημήτρης Αστυφυλάκων

Αφένδρας Κωστής Αστυφυλάκων

Βαγιώτης Δημήτρης Πληροφορικής στη Διοίκηση και στην Οικονομία Μεσολογγίου

Βαρτζής Γιώργος Στατιστικής και Αναλογιστικών - Χροιματοοικονομικό Μαθ. Αιγαίου (Σάμος)

Βελιδάκη Ειρήνη Ψυχολογίας Θεσ/νίκης

Βίλλας Λάμπρος Γεωγραφίας Χαροκοπείου Αθήνα

Βισβίνης Κωνσταντίνος Μουσικών Σπουδών Αθήνας

Γερογιάννης Βαγγέλης Επιχειρηματικού Σχεδιασμού και Πληροφοριακών συστημάτων Πάτρας

Γιαννουλοπούλου Ηρώ Κοινωνικής Εργασίας Αθήνας

Γιαννούτσος Ευθύμης Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου

Γκόγκου Στυλιανή-Παρασκευή Επιστήμων Προσχολικής Αγωγής και Εκπ/σης Θεσ/νίκης

Δημητρίου Χαρίκλεια Χημείας Πάτρας

Διάκος Κων/νος Αυτοματισμού Χαλκίδας

Δρακονάκης Θανάσης Διοίκησης Επιχειρήσεων Χαλκίδας

Θεοδοσοπούλου Μαρία Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού

Ιωάννου Βασιλική Διοίκησης Επιχειρήσεων Πειραιά

Ιωάννου Εύη Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Ιωαννίνων

Καλαβρής Δημήτρης Στατιστικής και Αναλογιστικών - Χροιματοοικονομικό Μαθ. Αιγαίου (Σάμος)

Καλαντζής Κωνσταντίνος Ψυχολογίας Παντείου

Καρλατήρας Νίκος Εκπαιδευτικών Ηλεκτρονικής ΑΣΠΑΙΤΕ Αθήνας

Καστραντά Αναστασία Ψυχολογίας Παντείου

Κατσίκη Παναγιώτα Οδοντιατρική Αθηνών

Κεντρή Ιωάννα Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Αιγαίου (Σύρος)

Κόκκαλης Δημήτριος Διοίκηση Επιχειρήσεων

Κολιογιώργη Αργυρώ Ηλεκτρολογίας

Κόλλια Νανά Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσ/νίκης

Κουκουλά Μαρία Γλώσσας, φιλολογίας και Πολιτισμού Παρευξεινιων Χωρών Θράκης(Κομοτηνή)

Κούτρα Σοφία Εφαρμοσμένης Πληροφορικής και Πολυμέσων

Κυλερτζή Ιωάννα Επιστήμης Ζωικής Παραγωγής Γεωπονικού Παν.Αθήνας

Κωνσταντάρας Ευάγγελος Ηλεκτρολογίας Χαλκίδας

Κωτσοβίνος Αναστάσιος Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας

Λινάρδος Εύαγγελος Τεχνολογίας Πληροφορικής και Τηλεποικοινωνιών Λάρισσας

Λούρου Ευαγγελία Λογιστικής Μεσολογγίου

Μαζαρακίδη Βασιλική Διοίκηση Κοινωνικών - Συνεταιριστικών Επιχ και Οργάν. Μεσολογγίου

Μακρή Αλεξάνδρα Χροιματοοικονομ. Και Τραπεζ. Διοικητικ. Πειραιά

Μακριδάκης Νίκος Διατροφής και Διαοτολογίας Κρήτης (Σητεία)

Μαλάς Δημήτρης Ενεργειακής Τεχνολογίας Αθήνας

Μαρίνης Ιωάννης Μηχανολογίας Πάτρας

Μαύρου Μαίρη Διοίκησης Επιχειρήσεων Πειραιά

Μερεντίτης Ευάγγελος Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρας

Μιχαήλ Ναυσικά Αρχιτεκτόνων Μηχανικών

Μούσας Γιώργος Μηχανολογίας Δυτ.Μακεδονίας Κοζάνη

Μπουλής Αχιλλέας Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Κρήτης Ηράκλειο

Μπουτσιούκης Βασίλης Πολιτικών Μηχανικών Θεσ/νίκης

Μπρατσιώτη Παναγιώτα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρας

Μυτάκης Δημήτρης Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολ. Πολυτεχνείο Κρήτης

Νίττη Εύη Τουριστικών Επιχειρήσεων Θεσ/νίκης

Ντόβολη Αγγελική Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Αιγαίου (Ρόδος)

Ξύγκης Νίκος Μηχανολόγων Μηχανικών Βιομηχανίας Θεσσαλίας (Βόλος)

Παπαγγελή Ελένη Πολ.Έργων Υποδομής Αθήνας

Παπαγεωργίου Ματίνα Λογιστικής Μεσολογγίου

Παπαδημητρίου Σωτηρία Οικονομικών Επιστημών Πάτρας

Παπασκουλή Ιωάννα Φυσιοθεραπείας Λαμίας

Πασβαντίδη Μαρία Ηλεκτρονικής Λαμίας

Πίσχινα Ζωή Εφαρμ.Πληροφορική στη Διοίκηση και στην Οικον. Ιόνιων Νήσων (Λευκάδα)

Πολυχρόνης Σταύρος Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών Δυτ.Μακεδονίας (Καστοριά)

Πούλιου Νικολέττα Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας θεσ/νίκης

Πουρνή Κωνσταντίνα Μόνιμων Υπαξιωματικών Ναυτικού Σ.Μ.Υ.Ν

Προβή Μαρία - Ελένη Λογιστικής Μεσολογγίου

Ρετσίνης Χρήστος Τηλεπληροφορική Άρτας

Ρήγκου Αλεξελίνα Εφαρμ/νων Μαθημ.και Φυσικ. Επιστημών

Σαμαρτζής Νίκος Φυσικής Αθήνας

Σαραντοπούλου Στέφανη Μαθηματικών Θεσ/νίκης

Σελεβάκου Δήμητρα Μάρκετινγκ και Διοίκησης Λειτουργειών Μακεδονίας (Έδεσσα)

Σιαφάκα Μαρία Λογιστικής Σερρών

Σιμιτσή Κοραλία Οικονομικών Επιστημών Αθήνας

Σκλαβούνου Θεοδώρα Κοινωνιολογίας Κρήτη (Ρέθυμνο)

Σμπρίνης Δημήτρης Επιστήμης και Τεχνολογίας Τηλεπικοινωνιών Πελοποννήσου (Τρίπολη)

Σμυρναίου Ευαγγελία Νομικής Θράκης (Κομοτηνή)

Σπανός Γιάννης Κοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής

Σπανού Παρασκευή Διοίκηση Επιχειρήσεων

Σπανού Ιωάννα-Σοφία Κοινωνικής Εργασίας Τει Κρήτης (Ηράκλειο)

Σπύρου Σοφία Νομικής Θεσ/νίκης

Σταματούκος Χαράλαμπος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Μακεδονίας (Θεσ/νίκης)

Σταματούκου Σοφία - Ηλιάνα Μαθηματικών Αθήνας

Στάμος Λάμπρος Πληροφορικής Ιωαννίνων

Στύλου Αγγελική Βιομηχανική Πληροφορική Τει Καβάλας

Τσάλλας Γιάννης Διοίκηση Επιχειρήσεων

Τσιρογιάννη Νικολέτα Λογιστικής Χαλκίδας

Τσόκου Κατερίνα Χρηματοοικονομ. Εφαρμογών

Τσονίδης Άγγελος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας

Φιλίππου Αγγελική Γεωλογίας Πάτρας

Φράγγος Παντελής Πληροφορικής Αθήνας

Φραγκάκης Βαγγέλης Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσ/νίκη

Φρατζής Βασίλης Ηλεκτρολογίας Λάρισας

Χάλιου Άννα Επιστ.Προσχ.Αγωγής και Εκπ/κου Σχεδιασμού Αιγαίου (Ρόδος)

Χασάνδρας Κωνσταντίνος Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών Λαμίας

Χουλάκη Μαρία Μηχ/κων Διαχειρ. Ενεργειακών Πόρων Δυτ.Μακεδονίας (Κοζάνη)

Χυσαζίν Γιάννης Μηχανολογίας Καβάλας




ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2007

1 Ακριώτης Δημήτρης ΣΤΥΑ

2 Αλεξ;άνδρου Γιώργος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

3 Αλεξίου Βαγγέλης ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

4 Αλεξίου Δημήτρης ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ

5 Ανδριτσόπουλος Γιάννης ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

6 Ανδριώτη Επιστήμη ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

7 Αξιώτης Τάσος ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

8 Αρβανίτη Ματίνα ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ

9 Αρματωλός Γιάννης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

10 Ασημάκου Αρετή ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ

11 Βαρσαμάς Βαγγέλης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

12 Βασιλείου Σοφία ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

13 Βασιλείου Έλενα ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ

14 Βίλλα Παναγιώτα ΜΕΘΟΔ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΠΙΣΤ ΑΘΗΝΑΣ

15 Γερογιάννης Βαγγέλης ΕΦΑΡΜ. ΠΡΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

16 Γιαπιτζής Δημήτρης ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

17 Γκέκα Φωτεινή ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

18 Γκούντας Κώστας ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧ & ΜΗΧ. ΗΥ ΠΑΤΡΑΣ

19 Γούβα Γεωργία ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

20 Δεμερτζής Ιωάννης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

21 Δημητρίου Ελισάβετ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ

22 Δημητρίου Αγγελικη ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

23 Διάκος Νίκος ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

24 Ελευθερίου Σωκράτης ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

25 Ενωτιάδης Ιωάννης ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ

26 Ευσταθίου Ευαγγελία ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

27 Ζάχος Δημήτρης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

28 ΖεΪτουνιάν Σοφία ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

29 Ζευγολάτης Βαγγέλης ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

30 Ζωτός Γιάννης ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

31 Θεοδοσόπουλος Ηλίας ΧΡΗΜΑΤ. & ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

32 Θεοδώρου Στέλιος ΕΠΙΚ/ΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤ. ΠΑΝΤΕΙΟΥ

33 Καλογιάννη Ευαγγελία ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

34 Καμπρίζεφ Αιμίλιος ΤΕΧΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

35 Κανέλλος Αλέξανδρος ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

36 Καραγγέλη Φωτεινή ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ/ΚΗ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

37 Καρβέλη Κατερίνα ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

38 Κατμερτζή Παναγιώτα ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

39 Κατσούλη Δέσποινα ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

40 Καττή Σάντυ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

41 Καψάλα Μαρία ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

42 Κεχρή Χριστίνα ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

43 Κηρύκος Γιάννης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

44 Κιούση Δέσποινα ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ

45 Κόκκινος Δημήτρης ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

46 Κονιαράκης Φώτης ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

47 Κοντολιός Δημήτρης ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ

48 Κοντός Νικόλαος ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧ & ΜΗΧ. ΗΥ ΚΡΗΤΗΣ

49 Κούρνη Νάσια ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

50 Κουρταλή Έλενα ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

51 Κραβαρίτη Αλεξία ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΧΙΟΥ

52 Κριάρη Πελαγία ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

53 Κύρλας Απόστολος ΗΛΕΚ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

54 Λάιος Αναστάσιος ΤΗΛΕΠΙΚ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ

55 Λαφαζάνης Αναστάσιος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ

56 Λέκκας Παναγιώτης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

57 Μαντάς Ιωάννης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ

58 Μαστρογιάννη Ευφροσύνη ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

59 Ματσούκας Βασίλης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

60 Μαυρομμάτης Λέων ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

61 Μαχαίρα Σοφία ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

62 Μερεντίτης Εύαγγελος ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

63 Μερσινάς Μαρίνος ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

64 Μητροφάνης Κωσταντίνος ΔΙΟΙΚ. & ΔΙΑΧ ΕΡΓΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

65 Μιχελής Θανάσης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤ. ΟΙΚ ΠΑΝ ΑΘΗΝΑΣ

66 Μιχελής Κώστας ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤ. ΟΙΚ ΠΑΝ ΑΘΗΝΑΣ

67 Μουργιάς Δημήτρης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

68 Μπάλας Λευτέρης ΕΠΙΧ. ΣΧΕΔ. ΠΛΗΡ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

69 Μπεγιάζης Χαρίδημος ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

70 Μπελεχρής Χρήστος ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

71 Μπίρμπα Αθηνά ΕΠΙΧ. ΣΧΕΔ. ΠΛΗΡ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

72 Μπούγας Χρήστος ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ/ΚΗ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

73 Μωραϊτης Αναστάσιος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

74 Νεφράμη Αργυρούλα ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

75 Νικολάου Μιχάλης ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

76 Ντάλος Αλέξανδρος ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

77 Ντόβολης Αθανάσιος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

78 Ντούσα Μαρία ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ

79 Οικονόμου Γιάννης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

80 Παπαδάς Στέφανος ΤΕΧΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ ΙΟΝΙΟΥ

81 Παπαδημητρίου Κωνσταντίνος ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓ. ΣΑΜΟΣ

82 Παπαλάμπρου Ντόβρου Μαρία ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

83 Παπαναστασίου Γιώργος ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ

84 Παπαντώνης Θωμάς ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

85 Παππάς Αχιλλέας ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

86 Παύλου Χριστίνα ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ

87 Περιβολάρη Σταματούλα ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

88 Πικραμένου Νατάσα ΤΗΛΕΠΙΚ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ

89 Πολιός Ιωάννης ΧΡΗΜΑΤ. & ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

90 Ραφαηλίδης Ιωάννης ΣΜΥ

91 Σέγκου Παρασκευή ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

92 Σίδερης Γιώργος - Πέτρος ΜΗΧ. ΠΛΗΡ/ΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

93 Σταματούκος Κώστας ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧ & ΜΗΧ. ΗΥ ΠΑΤΡΑΣ

94 Σταματούκου Φάνια ΤΗΛΕΠΙΚ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ

95 Σταμελάκου Κατερίνα ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

96 Σταμέλος Λευτέρης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

97 Σταμέλου Μαρία ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΠΑΤΡΑΣ

98 Στέκα Αγγελική ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

99 Στροπωνιάτης Βασίλης ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

100 Ταμπάκης Μάριος ΤΗΛΕΠΙΚ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ

101 Τζαφέρου Νίκη ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ/ΚΗ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

102 Τζοτζόκος Ξενοφώντας ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ

103 Τουζούν Χρήστος ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

104 Τρίκκας Δημήτριος-Νικόλαος ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

105 Τσάλα Νικολέττα ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΛΑΡΙΣΑ

106 Τσάλα Βασιλική ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

107 Τσιρογιάννη Νικολέττα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

108 Τσιφτελή Φωτεινή ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

109 Φούντα Μαίρη ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

110 Φρυγανιώτης Νίκος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ

111 Χαλιώτη Σοφία ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤ. ΟΙΚ ΠΑΝ ΑΘΗΝΑΣ

112 Χαλιώτης Ανάργυρος ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

113 Χατζημαργαρίτη Ειρήνη ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

114 Χουλιαράς Δημήτρης ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

115 Χρόνης Αθανάσιος ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

116 Χώτος Κυριάκος ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

117 Ψύχα Ελένη ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

118 Ψυχούλα Σάρα ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ



ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2006

1 Αθανασίου Αγγελίνα ΚΟΙΝ. & ΑΘΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

2 Αθανασίου Χριστίνα ΔΙΑΧ. ΠΟΛ. ΠΕΡΙΒ. & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 Αθηναίου Αναστασία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ

4 Αλεξίου Δημήτρης ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

5 Αναγνωστάκης Θεόδωρος ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

6 Αναγνώστου Δήμητρα ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

7 Βάθης Ιωάννης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

8 Βαλέρης Αριστείδης ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

9 Βανίδου Βασιλική ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

10 Βαρσαμάς Βαγγέλης ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

11 Βασιλείου Φωτεινή ΟΙΚ. & ΠΕΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

12 Βασιλείου Ευδοξία ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

13 Βιδάλη Ειρήνη ΟΠΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

14 Γεροσταμούλου Δήμητρα ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

15 Γιαλαμπούκη Καλλιόπη ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧ/ΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

16 Γιουλμπαξιώτης Γιώργος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

17 Γωνιάδη Βασιλική ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

18 Δάβρη Όλγα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

19 Δελχάς Περικλής Σ.Τ.Υ.Α.

20 Δίπλας Παναγιώτης ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΚΡΗΤΗ

21 Δούκα Χριστίνα ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙ/ΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

22 Δροσάτος Αργύρης ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

23 Ζιάρα Ιωάννα ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

24 Θεοδοσίου Μαρία ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗ

25 Θεοδοσίου Θεόδωρος ΤΕΧΝ. ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

26 Θεολόγη Μαρία ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

27 Ιωσηφίδου Ελένη ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

28 Καλογιάννη Ιωάννα ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

29 Καρατράσογλου Βασίλης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

30 Κατσίκας Ευάγγελος Φ.Π.Ψ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

31 Κεμανές Λευτέρης ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ

32 Κοβός Θοδωρής ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡ/ΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

33 Κοκκονού Ζαχαρούλα ΔΙΟΙΚ. & ΔΙΑΧ. ΈΡΓΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

34 Κόλλια Καλομοίρα ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

35 Κόντη Χρυσούλα ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

36 Κότσαρης Βασίλης ΕΦΑΡ. ΜΑΘ. & ΦΥΣ. ΕΜΠ

37 Κοτταρά Νατάσσα ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

38 Κουτσαυλή Ευαγγελία ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ

39 Κουτσαυλή Κατερίνα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

40 Κώτσαρη Έφη ΚΟΙΝ. ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

41 Λάμπρου Σταύρος ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΣΑΣ

42 Λάμπρου Μαίρη ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

43 Λέων Γαρυφαλλιά ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

44 Λόγου Μαρία ΠΟΛΙΤ. ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ

45 Μαμτζαδέριας Γιώργος ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧ ΥΠΟΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

46 Μαντά Ναταλία ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

47 Μαστρογιάννη Ευφροσύνη ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

48 Ματσούκας Κωνσταντίνος ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ

49 Ματσούκας Βασίλης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

50 Μελετιάδης Βασίλης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

51 Μερτζιάνης Αλέξανδρος ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

52 Μητρολιού Σταυρούλα ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

53 Μπαλαμπάνη Αθανασία ΑΓΩΓΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

54 Μπαρώτα Μαρία ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ

55 Μπενέτου Εύα ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

56 Μπολανάκης Γιώργος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΑΘΗΝΑΣ

57 Μπούγας Αντώνης ΜΗΧ/ΚΩΝ ΗΛ. ΥΠΟΛ. & ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

58 Μπούρικα Δήμητρα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

59 Μπουτσιούκη Χριστίνα ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

60 Νεφράμη Αργυρώ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

61 Νταντάκου Βάσω ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ

62 Ντίνος Κωνσταντίνος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

63 Ντούρμα Παναγιώτα ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

64 Ντρούγκας Άγγελος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

65 Παλίδη Άννα ΠΟΛ. ΔΟΜ. ΈΡΓΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

66 Πανούση Βίκυ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

67 Παπαθεοδώρου Κάτια ΠΟΛ. ΈΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

68 Παπαϊωάννου Βάσω ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

69 Παπαρβανίτη Ευαγγελία ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

70 Παρσάνος Θεοδόσης ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

71 Πασσά Μάνια ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

72 Πασσαλή Σωτηρία ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

73 Ριζούλη Βασιλική ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

74 Σακκή Ζωή ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

75 Σαμαρτζή Γεωργία ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

76 Σαραντόπουλος Ιωάννης ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

77 Σαρμά Νίκη ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

78 Σιαφάκα Δήμητρα ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ

79 Σίμχα Τόμερ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. AΓΩΓΗΣ & AΘΛΗΤ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

80 Σμυρναίος Γιώργος ΜΗΧ. ΠΛΗΡ. & ΕΠΙΚ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

81 Σπύρου Σοφία ΕΠΙΚ. & ΜΜΕ ΑΘΗΝΑΣ

82 Σταθόπουλος Ιωάννης ΠΟΛΙΤ. ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ

83 Στεργίου Ελίνα ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧ/ΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

84 Στράντζου Νάντια ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

85 Στροπωνιάτη Δάφνη ΟΙΚ. & ΠΕΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

86 Ταυρή Αφροδίτη ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ

87 Τρίκκα Μαργαρίτα ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

88 Τρίκκας Δημήτρης Νικ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΜΕ ΠΑΤΡΑΣ

89 Τροχούτσου Φιλίτσα ΠΛΗΡ. & ΜΜΕ ΠΑΤΡΑΣ

90 Τσαγκαδάκη Χρυσούλα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

91 Τσάλλα Νικολέτα ΔΙΟΙΚ. & ΔΙΑΧ. ΈΡΓΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

92 Τσικλέα - Δάλλη Μαρία ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

93 Τσιτσόπουλος Δημήτρης ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

94 Τσότρα Ευαγγελία ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ

95 Φαλιάς Γιώργος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

96 Φούντα Βάλια ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

97 Χάλιου Ελένη ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

98 Χαλιώτη Στυλιανή ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ

99 Χαραλάμπους Ευαγγελία ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

100 Χουλάκης Δημήτρης ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ



ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2005

1 Αγαγιώτης Δημήτρης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

2 Αγγελόπουλος Χρήστος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

3 Αίσωπος Νίκος ΜΕΘ.ΙΣΤΟΡ.&ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠ/ΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

4 Αργυρόπουλος Νίκος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

5 Βαρυτιμίδης Επαμεινώνδας ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΕΙΔ.ΚΑΤΗΓ.

6 Βασιλείου Δημήτρης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

7 Βελλίδη Κατερίνα ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

8 Γεωργιάδης Γιώργος ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

9 Γεωργοσόπουλος Αντώνης ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

10 Γιαννάκη Σοφρωνία ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

11 Γιαπλές Λάμπρος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

12 Γκέκα Φωτεινή ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ

13 Γκίκα Δήμητρα ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

14 Γκούντας Ηλίας ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

15 Γροντή Ζωή ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔ/ΣΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

16 Δανέλη Βασιλική ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

17 Δανέλης Ταξιάρχης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

18 Δεγερμετζόγλου Νίκος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

19 Δεληγιώργης Ευάγγελος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

20 Δημητρίου Αντώνης ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

21 Διέτης Μενέλαος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

22 Διονυσίου Ιωάννης ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ &ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ &ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

23 Δίπλας Γιώργος ΑΣΤΥΦΙΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ

24 Ευσταθίου Φώτης ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

25 Ευστρατουδάκης Γιάννης ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

26 Ζαχαριάς Ιωάννης ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΕΟΠΩΝΙΚΟΥ ΠΑΝ.ΑΘΗΝΩΝ

27 Ζωγράφου Λένα ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

28 Ιακωβίδης Μάνος ΠΟΛ.ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

29 Κακαράτζης Δημήτρης ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

30 Καλομοίρης Ιωάννης ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ &ΑΘΛ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ(ΣΕΡΡΕΣ)

31 Καμαριώτου κων/να ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)

32 Καμινιάρης Ιωάννης ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

33 Καπετανβασιλείου Γιώργος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΧΙΟΥ)

34 Καραγιάννης Κώστας ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)

35 Κάραλη Σοφία ΔΘΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

36 Καραμούστου Μιχαέλα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

37 Καρατζάς Ταξιάρχης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

38 Καρλατήρας Γιώργος ΑΣΤΥΦΙΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ

39 Κασιμάτη Γεωργία λΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΣΑ

40 Κεφαλίδου Ελένη ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

41 Κοκκίνη Παναγιώτα ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΤΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

42 Κομνηνού Αλεξάνδρα ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)

43 Κομνηνού κων/να ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

44 Κουβέλη Ελισάβετ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

45 Κούκου Μαρία ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

46 Κυριάκου Ελένη ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

47 Κωνστάντιου Γεωργία ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ

48 Μαντά Ναταλία ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ

49 Μανωλαράκης Κώστας ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ

50 Μαραγκού Έλενα ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

51 Μαρινέλος Φραγκίσκος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

52 Μαστρογάλιας Παναγιωτης ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

53 Ματσούκα Ιωάννα ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

54 Μερεδίτης Παύλος ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ-ΑΡΧΙΤΕΚΤ.ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)

55 Μιχαηλίδου Βασιλική ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

56 Μιχελης Δημήτρης ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

57 Μοίρας Μανώλης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

58 Μπασουκος Χρυσοβαλάντης ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ

59 Μπεγιάζης Άγγελος ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ&ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

60 Μπορμπολόγου Ρεβέκκα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

61 Μπούλιος Γιαννής ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟ

62 Μωραιτης Κώστας ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΩΝ

63 Νικολούτσος Γιάννης ΕΦΑΡΜ.ΠΛΗΡΟΦΟΡ.ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ.ΤΕΙ ΙΟ

64 Ντάλας Επαμεινώνδας ΚΛΩΣΤΟΥΦ/ΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

65 Ντόβολης Παναγιώτης ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

66 Παγανιάρης Νίκος ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

67 Παναγιωταράς Κοσμάς ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΗΣΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)

68 Πανταζής Γιώργος ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΗΣΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)

69 Παπαγεωργίου Άκης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑ

70 Παπαδάς Στέφανος ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

71 Παπαδημητρίου Αποστόλης ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

72 Παπαθανάση Καλλιόπη ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΣΟΛ.

73 Παππάς Αχιλλέας ΑΣΤΥΦΙΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ

74 Πετρογιάννη Ελένη ΕΠΙΣΤ.ΠΡΟΣΧ.ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

75 Πλάτη Κατερίνα ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

76 Σαμαρτζής Βαγγέλης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

77 Σαρμά Γεωργία ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

78 Σίδερης Νίκος ΦΙΛΟΣ.ΠΑΙΔ. & ΨΥΧΟΛ.(ΠΡΟΓ.ΨΥΧΟΛ.)ΑΘΗΝΑΣ

79 Σιόλας Ιωάννης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

80 Σιώζου Ελευθερία ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΣΑ

81 Σκουλίδης Αιμίλιος ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

82 Σκούρα Αλκμήνη ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

83 Σπυριδάκης Ευάγγελος ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

84 Σταμπουλή Αναστασία ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

85 Ταυρή Θεοδώρα ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

86 Τζιφή Ελένη ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

87 Τριανταφύλλου Μαρία ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

88 Τρυφωνίδου Μαρία ΧΗΜΕΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

89 Τσάκος Δημήτρης ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

90 Τσίγκος Χαρίλαος ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

91 Τσότζολας Βασίλειος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

92 Φαρμάκης Θανάσης ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α)

93 Φίστα Παρασκευή ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

94 Χαλιώτη Σοφία ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ

95 Χατζηαντωνάκη Ανίκα ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

96 Χρήστου Σταμάτης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

97 Χριστοδούλου Γιάννα ΣΧΕΔ.&ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

98 Χρόνης Αθανάσιος ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

99 Χρυσοστάλης Άγγελος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑ

100 Ψαριανού Μαριάνθη ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

101 Ψύχας Δημήτρης ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ&ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ



ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2004

1 Αγαγιώτης Δημήτρης ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

2 Αθανασίου Μάχη ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

3 Αλεξίου Ματούλα ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΤΡΑΤΟΥ Σ.Μ.Υ - ΟΠΛΑ

4 Αναστασίου Μάνος ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

5 Αργυρός Βαγγέλης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΕΙ ΠΥΡΓΟΥ

6 Βιδάλης Γιάννης ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

7 Γεωργιάδης Μάνος ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

8 Γιαννουκάκος Σταμάτης ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

9 Γιαπλέ Αφένδρα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

10 Γιουμούκης Κώστας ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

11 Γιωργάκη Κων/να ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

12 Γκαλούφα Μαρία ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΑΡΤΑΣ

13 Γκουβάκη Κατερίνα ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

14 Γκουσιάρη Πόπη ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

15 Γούναρη Σταυρούλα ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

16 Γουρνής Γιάννης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

17 Γροντή Ζωή ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

18 Γροντή Ζωή ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ

19 Δαϊμόγλου Ειρήνη ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

20 Διάκος Κώστας ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ

21 Δίπλας Γεώργιος ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

22 Δούναβης Πέτρος ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

23 Δροσάτος Δημήτρης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

24 Ευστρατουδάκης Κώστας ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

25 ΖεΪτουνιάν Πέτρος ΜΟΥΣ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΡΕΘΥΜΝΟ

26 Ζιάρα Θεανώ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΜΑΧΙΜΟΙ)

27 Θεοδοσόπουλος Γεώργιος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

28 Θεοδωρίδης Νικόλαος ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

29 Ιωαννίδη Αναστασία ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

30 Καλαβρή Βασιλική ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.

31 Καλαϊτζόγλου Σταμάτης ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

32 Κανατά Ιωάννα ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

33 Καπακτσή Δέσποινα ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

34 Καραμέτη Αργυρούλα ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

35 Καραπέτη Αγγελική ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

36 Καρβέλη Στέλλα ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

37 Κασιμάτη Γεωργία ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

38 Κατσίκη Βάσω ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

39 Κατσικούλης Μιχάλης ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ

40 Κοβός Δημήτρης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗ

41 Κόκκινος Σταύρος ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤ. ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

42 Κομνηνού Μάτθα ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

43 Κομποθανάση Μαριάννα ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

44 Κοντογιάννης Γεώργιος ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

45 Κουλουρίδη Μαρίνα ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

46 Κρητικού Μαριάννα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

47 Κριμίτσα Παναγιώτα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

48 Κρινή Μαρία ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

49 Κρινή Αγγελική ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

50 Κυτίνου Αγγελική ΕΦΑΡΜΟΣΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

51 Κωνστάντιου Γεωργία ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΡΤΑ

52 Κώτσαρη Βάσω ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

53 Λεσάϊ Μπρουνίλντα ΚΟΙΝΟΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

54 Λουκατζίκου Πελαγία ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

55 Λύρας Μάριος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

56 Μανώλη Άννα ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

57 Μάρκου Ελένη ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

58 Ματσούκα Μαίρη ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

59 Ματσούκα Ειρήνη ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

60 Μητσογιάννη Γεωργία ΚΟΙΝΟΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

61 Μόκας Ηλίας ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

62 Μοναστήρογλου Αναστασία ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

63 Μπασιά Έφη ΤΕΧΝ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

64 Μπεληγιάννη Μαριάννα ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

65 Μπελίτσος Γιώργος ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

66 Μπιαμή Γεωργία ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ

67 Μπιλάλης Δημήτρης ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

68 Μπουλγκούρα Βασιλική ΚΟΙΝΟΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

69 Μπουλούκος Θανάσης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗ

70 Μπούρου Παναγιώτα ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

71 Μυστριώτη Ελευθερία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

72 Νάστας Χρήστος ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΓΕΩΠΟΝ. ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

73 Νίκολης Δημήτρης ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

74 Νταντάκου Μαρίνα ΚΟΙΝΟΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

75 Παπαμιχαήλ Χρύσα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

76 Παπαπαναγιώτου Αναστασία ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

77 Παπάς Δημήτρης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

78 Παπίλα Ντιλένα ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

79 Παππάς Αχιλλέας ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ

80 Πετρά Αιμιλία ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

81 Πιταούλης Αντώνης ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

82 Ράζος Γιώργος ΣΧΟΛΗ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

83 Ράϊκου Στέλλα ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

84 Ριζούλης Δημήτρης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

85 Ροζάνης Κώστας ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

86 Σαμαρτζή Ροδούλα ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

87 Σιαράπη Παρασκευή ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

88 Σιδέρη Ελευθερία ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

89 Σιόλιας Ιωάννης ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑ

90 Σκόνδρα Ξένια ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

91 Σπαθαριώτης Γιώργος ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

92 Σπανού Εύη ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΡΑΚΗΣ

93 Σπηλιαρωτάκης Βασίλειος ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

94 Σπυριδάκη Νικολέττα ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

95 Σπυριδάκης Ευάγγελος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

96 Στεργίου Δήμητρα ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΒΟΛΟΣ

97 Στύλος Σταύρος ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

98 Ταυρής Βαγγέλης ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

99 Τζοτζόκου Ευσταθία ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΕΜΠ.

100 Τζοτζόκου Έφη ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝ. ΚΑΙ ΑΣΦΑΛ. ΤΕΙ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

101 Τροχούτσου Δέσποινα ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

102 Τρυφωνίδης Κυριάκος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

103 Τσακλάνος Βασίλης ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

104 Τσαμπίρη Άννα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

105 Τσέρε Δήμητρα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

106 Τσώνος Δημήτριος ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

107 Χαλεπά Ιωάννα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

108 Χαλεπάς Πάνος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

109 Χάλιος Σωτήρης ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ)

110 Χαλιώτη Σοφία ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)

111 Χαραλάμπου Μαρία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

112 Χαραλάμπους Ελένη ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

113 Χατζηδημητρίου Θανάσης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

114 Χονδρού Φωτεινή ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΔΕΣΣΑ

115 Χουλάκης Στέλιος ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

116 Χρυσοστάλης Άγγελος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

117 Χρυσοχόου Χαράλαμπος ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

118 Ψαριανός Βαγγέλης ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ



ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2003

1 Αδαμόπουλος Γιάννης Διατροφής και Διαιτολογίας ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

2 Αζδέρη Ανδριανή Τουριστικών Επιχειρήσεων ΤΕΙ Λάρισας

3 Αξιώτης Αντώνης Ραδιολογίας & Ακτινολογίας ΤΕΙ

4 Αποστόλου Χρήστος Μηχανικοί Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας

5 Αργύρης Βαγγέλης Αγροτικών προιόντων ΤΕΙ Φλώρινας

6 Ασλάνη Αναστασία Μεσογειακών Σπουδών Ρόδος

7 Βάγια Γεωργία Θερμοκηπίων Καλλιεργειών και Ανθοκομίας ΤΕΙ Μεσσολογγίου

8 Βαρσαμάς Αργύριος Επιχειρηματικού σχεδιασμού και Πληροφορικών Συστημάτων ΤΕΙ Πάτρας

9 Βενιζέλος Αναστάσιος Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Χαλκίδας

10 Γαλγαδά Εφη Εμπορίας και Διαφήμισης ΤΕΙ Αθήνας

11 Γαρεφάλλου Μαριέττα Λογιστικής ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

12 Γεωργιάδη Γιούλη Διεθνών Οικονομ. Σχέσεων Κομοτηνή

13 Γεωργιάδου Γεωργία Διεθνών Οικονομικών Σχεσεων και Ανάπτυξης Θράκης Κομοτηνή

14 Γιαννούκος Δημήτρης Γεωτεχνολογίας και Περιβάλοντος ΤΕΙ Κοζάνης

15 Γιογιού Μαρία Εφαρμ. Πληροφορική ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Γρεβενά)

16 Δελχά Αγγελική Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ρόδου

17 Δήμου Γεώργιος Γεωργικών Μηχανημάτων ΤΕΙ Λάρισας

18 Δήμου Ελένη Λογιστικής ΤΕΙ Κοζάνης

19 Ευσταθιάδου Χρυσούλα Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλίας ( Βόλος )

20 Ζούμπαλη Οριόλα Δημόσιας Διοίκησης Παντείου

21 Θεοδώρου Θάνος Τοπικής Αυτοδιοίκησης ΤΕΙ Καλαμάτας

22 Θεοδώρου Ελένη Φιλολογίας Ιωαννίνων

23 Καλογήρου Ιωάννα Ιατρική Αθήνας

24 Κάματζη Αλίκη Εμπορίας και ποιότητα Ελένχου Αγροτικών Προιόντων ΤΕΙ Φλώρινας

25 Καμινιάρη Αγγελική Ζωικής Παραγωγής ΤΕΙ Λάρισας

26 Καμινιώτη Σταυρούλα Δημόσιας Διοίκησης Παντείου

27 Καραγκούνη Μαρία Διατροφής και Διαιτολογίας ΤΕΙ Κρήτης

28 Καραμούστος Κώστας Πληροφορική ΤΕΙ Αθήνας

29 Κασιμάτης Κοσμάς Ζωϊκής Παραγωγής ΤΕΙ Λάρισσας

30 Καχιλέλης Παναγιώτης ΤΕΦΑΑ Αθήνα

31 Κοντοκώστας Δημήτρης Τεχνολογία Τροφίμων ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

32 Κορδώνης Κώστας Βιομηχανική Πληροφορική ΤΕΙ Καβάλας

33 Κορώνης Θέμης Επιστήμη και Τεχνολογίας Επικοινωνιών Τρίπολης

34 Κούκουρας Δημήτρης Ηλεκτρονικής ΤΕΙ Αθήνας

35 Κούτρα Σταματούλα Νοσηλευτική ΤΕΙ Πάτρας

36 Κρητικού Βασιλεία Γαλλική Φιλολογία Αθήνα

37 Κυλερτζή Αναστασία Δημόσιας Διοίκησης Παντείου

38 Κυτίνος Ηλίας Μηχ/γων και Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρας

39 Λέκα Άννα Γεωργικών μηχανών και Αρδεύσεων ΤΕΙ Μεσολογγίου

40 Λιάσκου Βαγγελίτσα Γαλλική Φιλολογία Αθήνα

41 Λίτσας Παναγιώτης Πολιτικών Επιστημών και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας

42 Λόγου Μαρία Οικονομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξη Παντείου

43 Λουκατζίκου Πελαγία Λογιστικής ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

44 Μαγκοπούλου Νατάσσα Τεχνολογίας Γεωργικών Προιόντων ΤΕΙ Καλαμάτας

45 Μακί Χρήστος Φυτικής παραγωγής ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

46 Μαντά Κική Δασολογία Θεσσαλονίκη

47 Μαραγκός Δημήτρης Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών ΤΕΙ Λαμία

48 Μαρινέλος Θοδωρής Μηχανολογίας ΤΕΙ Χαλκίδα

49 Μαστρογιάννη Ελένη Πληροφορική και Τεχνολογία Υπολογιστών ΤΕΙ Λαμία

50 Μαυρέλλος Γιώργος Μηχανικοί Η/Υ Πάτρας

51 Μεταξά Ελεάνα Φυσικής Πάτρας

52 Μητροκώτσας Κώστας Φυσικής αγωγής Κομοτηνή

53 Μιτζέλου Μαρία Επιστήμης των υλικών Πάτρα

54 Μιχαηλίδης Ζήσης Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Λαμίας

55 Μιχαηλίδου Δόμνα Γραφιστικής Τεχνολογίας ΤΕΙ Αθήνας

56 Μουρτίκας Δημήτρης Ιστορίας - Αρχαιολογίας Καλαμάτα

57 Μπαξεβάνης Ιωάννης Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού

58 Μπάρμπα Καίλη Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ

59 Μπάφας Αλέξανδρος Μηχανολογίας ΤΕΙ Κοζάνης

60 Μπέης Δημήτρης Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού

61 Μπελίτσου Κων/τίνα Γεωργικών μηχανών και Αρδεύσεων ΤΕΙ Χαλκίδας

62 Νάσιος Χρήστος Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Χίου

63 Νεοφώτιστος Ιωάννης Σχολή πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού

64 Νικολέντζος Πολυχρόνης Μαθηματικών Αιγαίου Σάμος

65 Νταντάκος Σωτήρης Φυσική Αγωγή Αθήνα

66 Νταντή Ελένη Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Κοζάνης

67 Ντίνος Κωνσταντίνος Αστυφυλάκων

68 Ντόβολης Παναγιώτης Αστυφυλάκων

69 Ντούτσιας Γεώργιος Ναυπηγών Μηχ/γων Μηχ/κών ΕΜΠ

70 Ξανθιού Φλωρεντία Φυτικής παραγωγής ΤΕΙ Καλαμάτας

71 Πανταζάτου Αντιγόνη Πολιτικές Επιστήμες Πάντειος

72 Παπαδημητρίου Παναγιώτης Βιολογικής Γεωργίας ΤΕΙ Ηπείρου

73 Παπαδημητρίου Κατερίνα Διεθνών Οικονομικών Σχεσεων και Ανάπτυξης Θράκης

74 Παπαευθυμίου Ευαγγελία Χημανικών Μηχανικών ΕΜΠ

75 Παπαλουκά Ελένη-Μαρία Οικονομικών Επιστημών Αθήνας

76 Πασχαλίδης Γιάννης Πολιτικών Δομικών έργων ΤΕΙ Κρήτης Ηράκλειο

77 Πέτρου Γεώργιος Τοπογραφίας ΤΕΙ Αθήνας

78 Πουλιπούλη Ελένη Νοσηλευτική ΤΕΙ Πάτρας

79 Σαραντάρης Βαγγέλης Μηχανολογίας ΤΕΙ Καβάλας

80 Σαριδάκη Βαγγελίτσα Νηπιαγωγών Ρόδου

81 Σιγανού Κων/τίνα Νοσηλευτική ΤΕΙ Λάρισας

82 Σιμιτζή Πόπη Ανθοκομίας ΤΕΙ Καλαμάτας

83 Σιμιτζής Γιώργος Επιστήμης των υλικών Πάτρα

84 Σιόλια Μαριλένα Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Βόλος

85 Σουκελή Αναστασία Λογιστική ΤΕΙ Κοζάνης

86 Σπανός Ιωάννης Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Αθήνας

87 Σπυριδάκη Νικολέτα Εμπορίας και Διαφήμισης ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

88 Σταματόπουλος Κώστας Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης

89 Στρατής Δημήτριος Εκπαιδευτικών Πολιτικών Δομικών Έργων ΑΣΠΑΙΤΕ Αθήνας

90 Συκοβάρη Μαρία Φιλολογίας Ιωαννίνων

91 Τζιγιάννη Κατερίνα Οδοντιατρική ΣΣΑΣ Θεσσαλονίκη

92 Τζίτζη Σταυρούλα Ναυτιλιακών Σπουδών Πειραιά

93 Τσαγκάρη Φιλίτσα Ιστορίας και Αρχαιολογίας Ιωαννίνων

94 Τσαλίκης Ζήσης Αυτοματισμού ΤΕΙ Χαλκίδας

95 Τσεργάς Γιάννης Μαθηματικών Ιωαννίνων

96 Τσιμπούκης Γιώργος Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού

97 Φράγκου Φωτεινή Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκη

98 Χαπέσιιη Χριστίνα Φυτικής Παραγωγής ΤΕΙ Λάρισσας

99 Χατζημαργαρίτη Ειρήνη Οικονομικών Επιστημών Αθήνας

100 Χατόλας Ιωάννης Κοινωνιολογίας Παντείου

101 Ψαριανού Μαριάνθη Παιδαγωγικό Δημοτικού Πάτρας

102 Νάστα Ελένη

103 Τσεκούρα Κατερίνα

104 Γκάβαλη Νάντια Επιχειρηματικού σχεδιασμού και Πληροφορικών Συστημάτων ΤΕΙ Πάτρας

105 Μακρή Βούλα

106 Ακριώτου Δήμητρα

107 Σουρτζή Βιβή

108 Θεοδοσοπούλου Άννα

109 Λύρας Μάριος

110 Πεπές Παύλος



ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2002

1 ΑΚΡΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ………………………………..ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

2 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ………………….ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ…………………………..ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

4 ΒΑΡΛΑΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ…………………………….ΧΗΜ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ

5 ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ…………………………….ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ………………………………..ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

7 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ………………………...ΘΕΡΜ. ΚΑΛΛ. & ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

8 ΒΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ…………………...ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

9 ΓΑΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ…………………………...ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

10 ΓΑΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ……………………………………ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11 ΓΕΡΟΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ………………..ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

12 ΓΚΑΛΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ……………………………………….ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ(ΑΛΕΞ/ΛΗ)

13 ΓΚΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ……………………………………ΔΑΣΟΠΟΝΙΑ ΤΕΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

14 ΔΗΜΟΛΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ………………………………..ΔΑΣΟΠΟΝΙΑ ΤΕΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

15 ΔΗΜΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ……………………………ΣΧΟΛΗ ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

16 ΔΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ………………………………….ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

17 ΔΟΥΛΑΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ……………………………..ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ-ΑΡΧΙΤΕΚΤ.ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΑΡΤΑΣ

18 ΖΑΖΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ……………………………….ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΣΗΤΕΙΑΣ

19 ΖΑΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ………………………………..ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

20 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ…………………………………ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

21 ΚΑΛΑΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ………………………………..ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι ΧΑΛΚΙΔΑΣ

22 ΚΑΜΠΡΙΖΕΦ ΞΑΝΘΙΠΗ……………………………….ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

23 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ……………...ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ/ΣΤΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

24 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ……………………………….ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

25 ΚΑΡΑΤΡΑΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ…………………………ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ(ΑΛΕΞ/ΛΗ)

26 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ……………………………...ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

27 ΚΑΡΛΑΦΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ……………………………….ΙΑΤΡΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

28 ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ………………………..ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

29 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ………………………………...ΕΚΠ/ΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΜΗΧ.ΣΕΛΕΤΕ ΑΘΗΝΑΣ

30 ΚΟΚΟΡΔΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ………………….…....ΤΟΥΡΙΣΤ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

31 ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ……………………………….ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

32 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ………………………...ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ

33 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ………………………ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)

34 ΚΟΡΔΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ………………………………ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

35 ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ………………………….ΒΙΟΜΗΧ. ΣΧΕΔ. ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

36 ΚΟΥΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ……………………………..….ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

37 ΚΟΥΦΑΛΕΞΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ………………………….ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

38 ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ………………………………….ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ Τ.Ε.Ι ΚΑΒΑΛΑΣ

39 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ………………………ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

40 ΛΑ'Ι'ΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ………………………………….ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

41 ΛΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ………………………………………ΔΙΕΘΝ. & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. & ΠΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

42 ΛΕΜΠΕΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ………………………………...ΟΙΚΟΝ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

43 ΛΙΑΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ………………………………..ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

44 ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΜΙΝΑ……………………………………...ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ-ΑΡΧΙΤΕΚΤ. ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΑΡΤΑΣ

45 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΠΥΡΟΣ…………………………………ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ Τ.Ε.Ι ΚΑΒΑΛΑΣ

46 ΜΑΚΙ ΧΡΗΣΤΟΣ……………………………………….ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

47 ΜΑΚΡΗ ΜΑΤΙΝΑ………………………………………ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι ΚΑΒΑΛΑΣ

48 ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ……………………………….ΘΕΑΤΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

49 ΜΑΜΤΖΑΔΕΡΙΑ ΑΝΘΟΥΛΑ…………………………ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

50 ΜΑΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ……………………………………..ΓΕΩΡΓ.ΜΗΧΑΝΩΝ & ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

51 ΜΑΡΚΑΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ……………………………….ΕΚΠΑΙΔ. ΤΕΧΝ. ΜΗΧ. ΣΕΛΕΤΕ ΑΘΗΝΑΣ

52 ΜΑΡΚΟΥ ΣΟΦΙΑ……………………………………..ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

53 ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΧΑΡΟΥΛΑ……………………………...ΧΗΜ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ

54 ΜΑΧΑΙΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ………………………………….ΟΙΚΟΝ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

55 ΜΙΣΔΡΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ………………………….ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

56 ΜΟΙΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ……………………………...ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

57 ΜΠΑΚΑΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ…………………………….ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

58 ΜΠΑΞΕΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ……………………………...ΙΧΘΥΟΚΟΜΙΑΣ-ΑΛΙΕΙΑΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

59 ΜΠΑΡΙΤΑ ΧΡΥΣΑ-ΜΑΡΙΑ……………………………..ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ

60 ΜΠΑΡΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ………………………………….ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑ'Ι'ΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

61 ΜΠΑΡΩΤΑ ΤΡΙΑΔΑ…………………………………..ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

62 ΜΠΑΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ……………………………………..ΙΣΤΟΡΊΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

63 ΜΠΑΦΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ………………………………..ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

64 ΜΠΑΦΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ…………………………………..ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

65 ΜΠΕ'Ι'ΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ……………………………….ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

66 ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ……………………...ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

67 ΜΠΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ……………………………...ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

68 ΜΩΡΑ'Ι'ΤΗ ΟΡΣΑΛΙΑ………………………………...ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

69 ΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ…………………………………….ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

70 ΝΙΚΟΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ…………………………………..ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

71 ΝΤΟΥΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ……………………………….ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

72 ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ…………………………….ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

73 ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΚΟΛΩΝΑ ……………………………...ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

74 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ…………………....ΜΗΧ. ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΤΕΙ ΧΑΝΙΑ

75 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ……………….ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡ. ΠΑΤΡΑΣ

76 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ………………….ΤΕΧΝ. ΑΛΙΕΙΑΣ-ΥΔΑΤΟΚΑΛΙΕΡΓΙΩΝ ΤΕΙ ΜΟΥΔΑΝΙΑ

77 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ………………….ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

78 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ……………………...ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

79 ΠΑΠΠΑ ΑΜΑΛΙΑ……………………………………..ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

80 ΠΑΡΤΣΙΛΙΒΑ ΜΑΡΙΑ…………………………………..ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

81 ΠΕΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ…………………………………….ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

82 ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ…………………………………..ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

83 ΡΙΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ………………………………...ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

84 ΣΑΚΕΛΑΡΗΣ ΑΛΚΑΙΟΣ………………………………ΜΗΧ/ΚΩΝΠΑΡΑΓ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΠΟΛΥΤΕΧΝ. ΚΡΗΤΗΣ

85 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΚΕΡΑΣΙΩ……………………………….ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

86 ΣΙΓΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ…………………………………...ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

87 ΣΜΠΙΛΙΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ…………………………...ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

88 ΣΟΥΚΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ..…………………………….ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

89 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ……………………...ΕΠΙΧ. ΣΧΕΔ. & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

90 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ…………………………….ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

91 ΣΥΛΙΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ………………………………..ΤΟΥΡΙΣΤ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

92 ΤΖΟΤΖΟΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ………………………..ΣΧΟΛΗ ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

93 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ…………………ΠΛΗΡΟΦ.&ΤΕΧΝ.ΥΠΟΛ. ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

94 ΤΣΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ..…………………………………….ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

95 ΤΣΑΜΑΣΦΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ………………………………ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

96 ΤΣΕΡΝΙΓΚΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ……………………………….ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧΑΝ. ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

97 ΤΣΙΜΠΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ…………………………………..ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

98 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ……………………………ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι ΑΘΗΝΑΣ

99 ΦΕΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ…………………………………..ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΡΑΜΑΣ

100 ΧΑΛΙΟΥΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ …………………………ΒΙΟΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΣΙ ΚΑΒΑΛΑΣ


 

 

Ιστολόγιο ΑΛΦΑ

Πιστεύετε ότι τα φετινά θέματα των Πανελληνίων ήταν σε σύγκριση με αυτά του 2010: